NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

(KONZULTACE)

Budeme rádi, když nám zanecháte svůj kontakt, pro nezávaznou konzultaci.

Údolní 280/15, 143 01 Praha

T: 608 686 989

  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram
 
Crane

O NÁS

VKN-stav s.r.o.

DIVIZE OMÍTEK A PODLAH

Jsme rodinná stavební firma VKN-stav s.r.o.

Naše společnost byla založena roku 2005. Od té doby se věnujeme stavbám a rekonstrukcím rodinných i bytových domů. Specializujeme se na strojní omítky, lité podlahy (anhydritové potěry) a strojní nebo zateplené fasády.

Spolupracujeme pouze s osvědčenými dodavateli jako například německý Franken Maxit. Upřednostňujeme moderní technologie ve stavebnictví a díky používaným strojům jsme mnohem přesnější než při běžné manuální zednické práci. 

Pravidelně absolvujeme školení od renomovaných dodavatelů, abychom znali ty nejmodernější postupy a neustále se tak zlepšovali. Naše dlouholetá zkušenost ve stavebnictví je zárukou kvality.

Budeme rádi, když nás oslovíte pro nezávaznou konzultaci, abychom Vás přesvědčili o našich kvalitách, standardizovaných postupech a spolehlivou komunikaci.

S pozdravem

Tomáš Gall, VKN-stav s.r.o.

T: 608 686 989

E: tomas.gall@vknstav.cz

W: www.OMITKYaPODLAHY.cz

 
 

SLOVO JEDNATELE SPOLEČNOSTI

Vážený zákazníku,

velice si vážíme, že jste si vybrali právě naši společnost VKN-stav s.r.o. pro realizaci strojních omítek či litého nebo podlahového potěru. Víme, že se nejedná o malou investici, a proto vám budeme k dispozici, jak v rámci přípravy, tak i pro bezchybné dokončení Vaší nové omítky nebo podlahy.


Jsme zavedená stavební firma, která působí převážně ve Středočeském kraji a v Praze. Naše společnost se jednak věnuje stavbám a rekonstrukcím rodinných domů (realizace můžete vidět na našem webu www.VKNstav.cz), ale jsme specialistou na strojní omítky, lité podlahové potěry a strojní nebo zateplené fasády.


Nejsme bezejmenná parta bez historie, kterou těžko dohledáte, když nás budete potřebovat. Spolupracujeme pouze s renomovanými nadnárodními výrobci strojových omítek a litých podlahových potěrů jako Franken Maxit. Soustředíme se výhradně na strojní provedení, čímž je práce přesnější a kvalitnější.

Díky naši propracované dokumentaci Vás chceme předem upozornit na možná rizika spojená s nedodržením doporučeného postupu výrobce a tím předejít případnému poškození potěru.

Ještě jednou děkujeme za důvěru a uděláme maximum, abyste byli spokojení a doporučili nás dál.

S pozdravem

Libor Smetana

Jednatel společnosti

VKN-stav, spol. s.r.o.

 

Údolní 280/15, 143 01 Praha

T: 608 686 989

Registrační formulář

  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram

©2019 by Tomáš Gall, VKN-stav s.r.o.