top of page

KONTAKTY

VKN-OMÍTKY s.r.o.

Sídlo: Nerudova 1326/39, 266 01 Beroun

Spisová značka: C 346790 vedená u Městského soudu v Praze

Jednatel: Tomáš Gall

IČ: 106 96 172
DIČ: CZ10696172


Číslo bankovního účtu: 3629792002/5500

IBAN: CZ4955000000003629792002

SWIFT: RZBCCZPP

Raiffeisen Bank

Uložte si jednoduše náš kontakt přes QR kód..

QR VKN-OMÍTKY kontakty.jpg
KONTAKT: Text

CENOVÁ NABÍDKA ZDARMA

Čím více informací nám napíšete, tím přesněji Vám budeme schopni odpovědět a poradit. Přeci jen stavíte dům pro několik generací.


Působíme hlavně v Praze, Středočeském a v Plzeňském kraji.

CENA BY NEMĚLA BÝT JEDINÝM KRITÉRIEM VE VAŠEM VÝBĚRU DODAVATELE.

Praha, Středočeský kraj, Plzeňský kraj

T: 608 686 989

  • Facebook
  • YouTube

Děkujeme za odeslání!

KONTAKT: Contact

O NÁS

VKN-OMÍTKY s.r.o. a VKN-stav s.r.o.

Jsme "sesterská společnost" rodinné stavební firmy VKN-stav s.r.o.

Společnost VKN-stav s.r.o. byla založena roku 2005. Od té doby se věnujeme stavbám a rekonstrukcím rodinných i bytových domů. Osamostatnili jsme VKN-OMÍTKY s.r.o. pro specializaci na strojní omítky, lité podlahy (anhydritové potěry) a strojní nebo zateplené fasády.

Spolupracujeme pouze s osvědčenými dodavateli jako například německý Franken Maxit. Upřednostňujeme moderní technologie ve stavebnictví a díky používaným strojům jsme mnohem přesnější než při běžné manuální zednické práci. 

Pravidelně absolvujeme školení od renomovaných dodavatelů, abychom znali ty nejmodernější postupy a neustále se tak zlepšovali. Naše dlouholetá zkušenost ve stavebnictví je zárukou kvality.

Budeme rádi, když nás oslovíte pro nezávaznou konzultaci, abychom Vás přesvědčili o našich kvalitách, standardizovaných postupech a spolehlivou komunikaci.

S pozdravem

Tomáš Gall, VKN-OMÍTKY s.r.o.

T: 608 686 989

E: info@vknomitky.cz

W: www.OMITKYAPODLAHY.cz

KONTAKT: About
KONTAKT: Gallery

SLOVO JEDNATELE SPOLEČNOSTI
VKN-STAV S.R.O.

Vážený zákazníku,

velice si vážíme, že jste si vybrali právě naši společnost VKN-stav s.r.o. pro realizaci strojních omítek či litého nebo podlahového potěru. Víme, že se nejedná o malou investici, a proto vám budeme k dispozici, jak v rámci přípravy, tak i pro bezchybné dokončení Vaší nové omítky nebo podlahy.


Jsme zavedená stavební firma, která působí převážně ve Středočeském kraji a v Praze. Naše společnost se jednak věnuje stavbám a rekonstrukcím rodinných domů (realizace můžete vidět na našem webu www.VKNstav.cz), ale jsme specialistou na strojní omítky, lité podlahové potěry a strojní nebo zateplené fasády. Pro tyto účely jsme zřídili samostatnou sesterskou společnost VKN-omítky s.r.o.


Nejsme bezejmenná parta bez historie, kterou těžko dohledáte, když nás budete potřebovat. Spolupracujeme pouze s renomovanými nadnárodními výrobci strojových omítek a litých podlahových potěrů jako Franken Maxit. Soustředíme se výhradně na strojní provedení, čímž je práce přesnější a kvalitnější.

Díky naši propracované dokumentaci Vás chceme předem upozornit na možná rizika spojená s nedodržením doporučeného postupu výrobce a tím předejít případnému poškození potěru.

Ještě jednou děkujeme za důvěru a uděláme maximum, abyste byli spokojení a doporučili nás dál.

S pozdravem

Libor Smetana

Jednatel společnosti

VKN-stav, spol. s.r.o.

KONTAKT: Mission
bottom of page